DomůRecenzeLíčeníEventsLifestyleMy Beauty ProfileKontakt

středa 28. října 2015

Lakovací týden: Golden Rule&Optical Illusion

Hezkou sváteční středu,
Ani dnes se flákat na blogu nebudeme, protože Vám představím dnešní, tak trochu podzimní, mani. Lak Optical Illusion v lahvičce vypadá ne nijak vábně, asi jako brčál, ale já ho tak moc chtěla vyzkoušet, že jsem si jej prostě koupit musela. Nakonec jsem byla velmi překvapená a stal se mým oblíbeným tento podzim....

Za lak Golden Rule děkuji českému SpaRitualu!

Golden Rule&Optical IllusionOptical Illusion
Jak už jsem se o tomto laku zmínila nahoře, prostě jsem mu propadla. Výjimečně jsem nelakovala ve dvou klasických vrstvách, ale ve třech extra tenkých (tenčích než běžně), abych dostala ještě více třpytivý efekt. Na tónu a tmavosti laku to ovšem vliv nemělo... Za mne tento lak je prostě pecka.

Golden Rule
Tak trochu klasický a nudný lak se zlatými třpytky. Co na něm ovšem oceňuji, je to, že třpytek má opravdu dost a nikde žádné nemusíte tak nahánět. Dobře se s ním pracuje, ale jako u většiny laků s třpytkami při práci s šablonkami, je to trochu peklo. Mimochodem je dostupný i v malé 5ml verzi, pokud jej třeba chcete jen na občasné použití a 15ml je na Vás hodně.

Cena

Jak se Vám lak Optical Illusion líbí? Co říkáte na vlnkové špičky s Golden Rule? Těšíte se na zítřejší mani? 4 komentáře:

 1. Oba laky mají krásnou barvu, ale šla bych spíš do toho zlatého

  OdpovědětVymazat
 2. Wow, nadhera!
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 3. Tohle úplně nejsou moje barvy, ale přesto se mi kombinace moc líbí :-))

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za Tvůj komentář :)