DomůRecenzeLíčeníEventsLifestyleMy Beauty ProfileKontakt

pondělí 26. října 2015

Lakovací týden: SpaRitual Bright Future that was Hand Made

Hezké ,
Přiznám se, že jsem neměla v plánu tolik na blog zařadit nehty, ale mršky konečně začínají růst normálně a nelámou se, tak toho prostě musím využít. Lak SpaRitual Bright Future jsem dostala k recenzi a je součástí zimní kolekce Awakening 2015. Do laku jsem se naprosto zamilovala a budu muset pořídit jeden do zásoby, protože tohle je můj favorit mezi tmavě fialovými laky (a těch je pravda, já moc nemám). Druhý lak, který jsem k vytvoření této manikúry použila je Hand Made z podzimní kolekce Pause 2015 (ten jsem si sama koupila). Když jsem tyto dva laky omylem položila vedle sebe na poličku, bylo jasné, co z toho vznikne...
Děkuji českému SpaRitualu za lak k recenzi!
SpaRitual Bright Future that was Hand Made


Bright Future
Krásný tmavě fialový lak. Srovnala bych ho trochu podobou s Midnight Stroll SpaRitual, který je ovšem modrý, ale tmavostí jsou stejné... Tenhle ovšem je ale poctivě fialový a za tu dobu, co jej mám doma, jsem si ho oblíbila více. Nevím proč, ale Bright Future mi připomíná takový ten krásný obrázek vesmíru s galaxiemi, která hraje všemi barvami. Pro mne je to nejkrásnější lak podzimu i zimy, dokonale mi bude ladit k mým upířím rtěnkám a kabátům.

Hand Made
Nádherný bronzový glitterový lak (to u mne uslyšíte hodně málo, protože glitterové laky v lásce nemám). Asi můj nejoblíbenější z celé podzimní kolekce, kdyby byl pískový navíc, tak by to bylo top, ale i tak jsem si ho oblíbila jak samostatně, tak na doplnění nějakého jiného laku. Pro mne prostě nádherný lak připomínající mi svým nádechem dávné časy, kdy se vše ještě vyrábělo poctivě ručně.


Cena
 • SpaRitual Bright Future (fialový) 15ml/272 Kč [VOC sparitual.eu
 • SpaRitual Bright Future (fialový) 15ml/355 Kč [MOC sparitual.eu
 • SpaRitual Hand Made (bronzový) 15ml/272 Kč [VOC sparitual.eu]  
 • SpaRitual Hand Made (bronzový) 15ml/355 Kč [MOC sparitual.eu
Jak se Vám tato mani líbí? Který lak se Vám líbí více? Oživujete občas třeba už nošený lak nějakými dodělávkami?6 komentářů:

 1. Od této značky bych nějaký lak chtěla :-)
  Moc hezká kombinace!

  Nela z Beauty Charm

  OdpovědětVymazat
 2. skvělá kombinace Luci, nehtíky se moc povedly :))

  OdpovědětVymazat
 3. Opravdu nádherná kombinace. Oba odstíny jsou moc povedené a skvěle k sobě ladí. A js ko vždy u tebe perfektní mani a krásné fotky :))

  OdpovědětVymazat
 4. Páni tak to je nádherná kombinace, taková vánoční <3

  http://kate-trends.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Nadherna kombinace. :)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za Tvůj komentář :)