DomůRecenzeLíčeníEventsLifestyleMy Beauty ProfileKontakt

neděle 7. října 2012

Benefit Erase paste recenze

Zdarec lidi,
Protože můj ctěný bratr mi jen tak oznámil, že mi zabavuje korektor a že mi ho už nehodlá vrátit pač se mu moc líbí :D ... Jak to tedy dopadlo? Musela jsem si koupit nový korektor. Ten stávající byl od Benefitu ze setu Finding Mr. Bright, protože jsem chtěla hodně výrobků jen vyzkoušet a ne je hned kupovat v plné velikosti. Korektor jsem používala asi dva měsíce a skoro vůbec neubyl. Takže paráda, protože jsem si musela koupit velké balení, tak jsem zásobená korektorem asi tak na 5 let, pokud mi ho ovšem zase bratr nezabaví. :D

Balení
 Korektor je zabalen ve skleněné dózičce, což se mi dost líbí, vypadá to totiž trochu více luxusněji. Menší verze je vhodná na cesty, ta větší spíše na doma. Takže až zase někam pojedu, tak bratrovi zabavím mini verzi. V mini verzi mi zbylo 98% procet korektoru po dvou měsících používání, takže super, spokojenost.
Krycí schopnost
 Dle mého, na to jak já jsem světlá, tak kryje perfektně. Používám ho hlavně okolo očí, ale i pupínky zvládne dobře. Pro ty, kdo chtějí více typů korektoru, má teď nově Benefit paletku tří korektorů, za stejnou cenu, jako Erase paste. Tím se mi zdá pokrývá hodně velkou škálu poptávek. :)
Na ruce to nejde moc vidět, ale opravdu super kryje - PŘIROZENĚ!

Cena
 • 750 Kč - Sephora
Cena na to kolik toho je a jak dlouho vydrží, jak kryje opravdu paráda, nevyrovná se ani MUFE ani MAC.

Mám k tomu i návod :)

Nějaké otázky? Šup sem s nima... :)

4 komentáře:

 1. Mám ten malej taky a musím přiznat, že mi hrozně smrdí. Jenom kvůli tomu ho moc nepoužívám, jinak by byl fajn :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt a neni spíš prošlej? Pač to je divný, mě se zdá, že to nemá absolutně žádnou vůni... Přijde mi to divný :/

   Vymazat
  2. No snad není :-D Kupovala jsem ho před půl rokem a ta nesnesitelná chemickýá parfemace tam byla od začátku. Ale raději ho zkusím v Sephoře jen tak namátkou očuchat a poptat se :)

   Vymazat
  3. Za to nic nedáš, ale upozorňuju, že ten korektor má od otevření trvanlivost jen půl roku :D

   Vymazat

Moc děkuji za Tvůj komentář :)