DomůRecenzeLíčeníEventsLifestyleMy Beauty ProfileKontakt

pátek 16. listopadu 2018

Recenze: Princess plátýnková maska s kyselinou hyaluronovou

Krásný pátek,
Dnes si dáme poslední recenzi z mé spolupráce s eshopem Medaprex, kterému tímto moc děkuji za poskytnutí tolika produktů k vyzkoušení. Protože masky se na mém blogu vyskytují málo kdy, doufám, že tato recenze bude pro Vás zajímavá stejně, jako pro mne její zkoušení.

Princess maska s kyselinou hyaluronovouBalení
Masky jsou balené v krabičce z kvalitního papíru, který se jen tak nezničí. Což já za sebe oceňuji, protože se v ní dají masky uchovávat a nerozpadne se.
Protože se jedná o plátýnkovou masku, každá maska je balená zvlášť a samotné plátýnko masky je ještě na igelitovém výseku, takže se dá pohodlně rozdělat ikdyž je slepená k sobě v sáčku.

Aplikace a efekt
Aplikace jednoduchá, rozbalit, sundat ochranný igelit a připlesknout na obličej, počkat 15min a být pak krásná.
Po sundání masky zůstane pleť lehce vlhká (ale nelepí), já osobně zbytky neumývám, ale vmasírovávám do pleti. Pleť je po masce hydratovaná, lehce naducaná a mizí mi vrásky kolem úst, které se mi dělají, když málo piju.

Cena
Celkové hodnocení
Za sebe tuto masku mohu rozhodně doporučit. Přestože se cena zdá být vyšší, když to rozpočítáte, nestojí víc než maska od Sephory. Takže za mne moc fajn maska, která plní, co slibuje a rozhodně doporučuji!

Už jste produkty od značky Princess zkoušeli? Jak se Vám líbí? Co říkáte na tuto masku?1 komentář:

  1. Tuhle masku vidím úplně prvně. Zaujala mě :) já mám plátýnkové moc ráda.
    Pokud na ní někde narazím, tak jí vyzkouším.

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovědětVymazat

Moc děkuji za Tvůj komentář :)